Opinie

Najwspanialszy kurs dla kobiet, jaki istnieje! 💃🏼 Niesamowita wiedza i energia. Kursy od Leilani to najlepsze, w co można zainwestować. Jestem niesamowicie wzruszona i wdzięczna za uświadomienie mi mojej mocy! ❤️ Moc jest w nas i możemy WSZYSTKO! Wykłady z tego kursu to cudo, pozbyłam się dzięki nim lęku, przestałam oddawać moc innym ludziom, uznałam ją w sobie i to jest coś pięknego. Naprawdę warto ❤️

Justyna Szkutek

Medytacja jest wybitna i niesamowita, wzruszyła mnie. Cudowna energia, wspaniała wiedza, wykłady pełne konkretu, tak się cieszę, że w tak młodym wieku natrafiłam na Leilani ❤️. Kocham ją i jej kursy 🥰. Ta wiedza naprawdę zmienia życie i logicznie je wyjaśnia. Jestem pełna wdzięczności i podziwu, dziękuję ✨.

Justyna Szkutek

Jeśli liczysz na certyfikat z ukończenia kursu, jeśli na uwadze masz uczestnictwo w kursie, by powoływać się na Leilani i przekazywać "jej wiedzę" dalej, jeśli uważasz, że rozwiniesz się duchowo przez uczestnictwo w kursie, jeśli chcesz wziąć udział w kursie bo masz 1 000 000 powodów ale w żadnym z nich priorytetem nie jesteś Ty sam/a..odpuść sobie, będziesz zawiedziony. Leilani to Ktoś, kto wpływając na Ciebie uwalnia Cię od swojego wpływu. Potem zostajesz u Niej/z Nią nie dlatego, że musisz, że jej potrzebujesz, tylko dlatego, że chcesz, że taki jest Twój wybór. Plusem w kursach jest fakt, że: -przykłady są z życia Leilani wzięte, na potrzeby "kursantów-niedowiarków" Leilani na bieżąco w łatwy sposób odsyła do lektury, jeśli ktoś ma ochotę czytać zamiast praktykować :) -nigdy nie limituje czasu, live nie kończą się po upływie czasu tylko po wyczerpaniu tematu -nie znajdziesz ą/ę bo wypada, wszystko jest po imieniu i" przekleństwo" i "błogosławieństwo" Minusy -czas z Leilani zawsze jest za krótki Nie przyszedłeś na ten świat żeby zadowalać/zaspokajać czyjeś wizje, Twoje życie-Twoje rozwiązania, Leilani postawi Cię do pionu jeśli na piedestale Twojego życia stawiasz kogoś innego aniżeli siebie...od tego momentu Twoje życie zmieni się i nabierze rozpędu. Na początku może wydawać się że tracisz ( w moim wypadku finansowo żaden kurs się nie wrócił -a było ich kilka, mało tego miałam dodatkowe wydatki, najbardziej jednak przeżyłam śmierć ukochanego psa Pekina) niemniej z obserwacji wyrobiłam w sobie założenie, że tak jest tylko dlatego, że w swoim życiu sadzałam na moim tronie nie siebie tylko innych. Jeśli nadal zastanawiasz się nad wykupieniem kursu, daj sobie szansę. Leilani jest odpowiedzią na obecne czasy, ponieważ docenia każdego z osobna a na uwadze ma dobro całości. Im więcej nas powróci do źródła, tym życie całości w jednostkach diametralnie zmieni się co pozwoli na powstanie Leilandii, a to nic innego jak odkrycie Boga w sobie. Niby nic a jednak wiele ...

Lilianna Matevosyan-Czerwień

Pierwszy kurs u Leilani i dramat, wszystko sie zaczelo sypac, same dramaty.. byla zlosc i roczarowanie. I decyzja -nigdy wiecej. Potem pojawialy sie informacje o kolejnym kursie i ja totalnie na NIE. Ale to wciaz "wchodzilo mi w oczy". Wieczor przed rozpoczeciem kursu cos wrecz poza mna kliknelo w "kup", totalnie niewytlumaczalne dla mnie zjawisko. I nagle wszystko zaczelo sie dziac, jakbym otworzyla oczy, pojela to co bylow zasugu wzroku a czego nie widzialam. i wiem, ze to dopiero poczatek. Nie wiem co i jak robisz Leilani, ale ciesze se, ze jestes :)

Malgorzata Czerwinska

Najwspanialszy kurs w jakim miałam okazje uczestniczyć. Wiedza przekazana jest niesamowita, przeogromna i konieczna do działania w świecie manifestacji. Lepszego kursu do tej pory nie było. Polecam bardzo!!

Anita Babalska

Najpiekniejsza medytacja jakiej sluchalam ,dziekuje🌹💕

Anna Szczepanska

Dodaj opinię

Podziel się swoim zdaniem z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dane kontaktowe:

e-mail: kontakt@manifestacjamarzen.pl


Polityka prywatności
Regulamin

Odwiedź mnie na

„MANIFESTACJA MARZEŃ®” jest zarejestrowanym znakiem towarowym chronionym prawem ochronnym nr R-353653.