O mnie

Leilani Szajek


W kręgach profesjonalnych zwana jest metafizykiem i prekursorką filozofii korzystającej z dobrodziejstw fizyki kwantowej, indywidualnie konsultującą w tym zakresie najznamienitsze osoby biznesu. Prywatnie jest nauczycielką Prawa Założenia (Manifestacji), medytacji i specjalistycznych ćwiczeń stymulujących możliwość świadomego wpływu na regulację procesu neurogenezy (proliferację nowych połączeń neuronowych oraz wzmacniania tych, które są niezbędne w celowych zmianach procesu myślotwórczego) ugruntowanych w nauce o polu kwantowym. Promuje ona również zdrowe odżywianie jako klucz do wzrostu świadomości i uwolnienia się od ograniczeń fizycznych oraz metafizycznych, osiągnięcie wyżyn życia na Ziemi i nie tylko. Leilani zajmuje się również publikacją licznych artykułów o holistycznym uzdrawianiu i naukowych podstawach wpływu rozwoju świadomości na przebieg życia danego człowieka, jako iż posiada niezbite dowody na to, że rozwój świadomości w określony sposób leży u podstawy realizacji naszych wszelkich marzeń. W czasie prywatnym rozwija swoje zainteresowania celem badań i analiz natury ludzkiej, środowiska przyrodniczego, kosmicznego, neurobiologii i jej wpływu na organizmy żywe; oraz celem niesienia pomocy innym, którzy mogą dzięki szerzej przedstawionej perspektywie ich życia skorzystać na tej pomocy niewymiernie.
Leilani osobom zainteresowanym tematyką oferuje swoje wieloletnie doświadczenie w tematyce prawdziwej manifestacji marzeń oraz manifestowania – czyli doświadczania w rzeczywistości – wszystkiego, co dotychczas dla danej osoby mogło wydawać się nieosiągalne i było jedynie skromnym westchnieniem serca. W profesjonalny sposób pomaga na ścieżce rozwoju każdemu, kto pragnie polepszenia swojej aktualnej sytuacji życiowej.

Czym jest manifestacja?

Manifestacja to naturalny proces, który przejawia każdy z nas poprzez doświadczanie tego, czego chcemy oraz tego czego nie chcemy w życiu. Większość z ludzi doświadcza zazwyczaj tych niekorzystnych wydarzeń przez to, iż nie wiedzą, że sami wykreowują warunki w jakich się obecnie znajdują i będą znajdować. Wszystko uzależnione jest od tego, co odciskamy na naszym umyśle podświadomym, który pochłania codziennie wytwarzane przez nas myśli oraz kieruje nas najkrótszą ścieżką do otrzymania przez nas tego, co na nim odcisnęliśmy świadomie bądź nie. Leilani na swoich wykładach uczy tego, jak posługiwać się Podświadomością w sposób, który sprawi, iż wszystko, czego pragniemy przejawi się w naszym życiu dzięki prostym metodom manifestacji.

Każdy z nas sam myślami kreuje swoje życie i wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, czego doświadczamy w życiu. Leilani po wielu latach prób i błędów, doświadczeń, spostrzeżeń we własnej nauce i profesjonalnemu prowadzeniu podopiecznych oraz zdobyciu unikatowej, niesamowitej i niedostępnej większości wiedzy, otworzyła Świadomy Potencjał, z którego możemy korzystać niczym z fontanny dobrodziejstw, jeśli zechcemy być prowadzeni i zaufamy naszej Wewnętrznej Sile. Dzięki kursom z Leilani odzyskujesz siebie na nowo i stajesz się całkowicie inną osobą, spełnieniem swoich najskrytszych marzeń. Twój umysł zaś wkracza na poziom, którego istnienia nie był dotychczas świadom i którego nie da się osiągnąć w żaden inny sposób. Nowe natężenie i poszerzona rozpiętość wewnętrznej inteligencji, przewodnictwa, staje się główną domeną wszystkich podejmowanych przez Ciebie decyzji, których wynikiem zaś jest jedynie wielki sukces.

Kursy z Leilani wyostrzają Twoje postrzeganie pozazmysłowe jak i otwierają Cię na świat, w którym to, co wydawało się bajką staje się rzeczywistością. A Ty stoisz po drugiej stronie szyby na świecie, w którym wiedza ta przekazana jest tylko znikomej liczbie osób…

Dla osób, które ściśle interesuje naukowa strona analiz, doświadczeń i działalności, którą zajmuje się i dzieli z innymi Leilani, jest to tzw. kwantowa neurobiologia (świadomość kwantowa), problematyka mózgu holograficznego w teorii i doświadczeniach Karla Pribrama, biologia kwantowa (m.in. recepcja światła, zmysły magnetorecepcji), mechanika kwantowa a nieśmiertelność i ponadczasowość (ponadzmysłowość) świadomości ludzkiej (na podstawie tez fizyków Stuarta Hameroff’a oraz sir Rogera Penrose’a) oraz neurokognitywna teoria świadomości ludzkiej, która przypomina, iż wiele problemów uważanych za filozoficzne udało się sprowadzić na grunt nauk szczegółowych. Leilani zaś jako osoba, której wiedza ugruntowana jest w powyższych tematach w sposób empiryczny, który stanowi daleko idące wnioski o rzeczywistym zbadaniu tych teorii w realiach, sprowadza „skomplikowaną” wiedzę do prostych i łatwych w użytkowaniu codziennym ćwiczeń, wykładów, medytacji oraz innych rozwiązań, które w pełni wpływają na nasze codzienne doświadczenia kształtowane przez nas samych jako istoty samoświadome, poruszające organizmem w neurobiologiczny sposób aktywizujący biosyntezę komórek i działalność wszelkich organów, tak samo jak promieniowanie kosmiczne, magnetosfera, pole grawitacyjne wpływają na wszelkie organizmy żywe jak i atmosferę.

Na tej stronie znajdziesz holistyczne spojrzenie na życie, metafizyczne podejście do biznesu wedle najnowszych osiągnięć z zakresu neurobiologii i mechaniki kwantowej oraz techniki uzyskiwania pełni satysfakcji z życia na każdym jego polu. W końcu najlepsze rzeczy pojawiają się, gdy zaufamy nieznanemu – a nasza odwaga przyniesie nam to, co wcześniej było ograniczane strefą naszego psychicznego komfortu, tego, co zostaliśmy nauczeni a co nie dało nam planowanych wyników. Często jednak „los” podsuwa nam najlepsze rozwiązania, musimy jedynie otworzyć na nie nasz umysł.

Jestem tu po to, by wspierać moich podopiecznych w drodze do odkrycia ich wewnętrznej prawdy i szczęścia. Motywuję i wspieram ich w podróży życia, by doświadczali go w pełni, manifestowali swój potencjał, mierzyli wyżej – jednym słowem żyli pełnią swoich możliwości. 

Uczę jak poprzez proste techniki Prawa Założenia i Manifestacji dokonać diametralnych zmian w swoim życiu, abyś mógł spełniać swoje marzenia bez wysiłku. 

Dzielę się wiedzą, o której większość osób nigdy nie słyszała a która jest kluczem do osiągnięcia osobistego sukcesu w satysfakcjonujący nas, przyjemny sposób. Życie jest obrazem, który malujesz ty sam – ja zaś pokazuję ci jak namalować najpiękniejszą ścieżkę swojego doświadczenia.

ENGLISH

About me and „Manifesting Your Dreams”

My name is Leilani Szajek, I am 28 years old, and I am a self made multimillionaire, successful public speaker, writer and online courses author on „Manifest Your Dreams” which is a company I founded based on my personal experience and lifelong knowledge about the spiritual law called „Law of Assumption”. During my online classes I teach about the quantum field and metaphysics, as well as how to do quantum jumping and overall how to manifest your dreams in every aspect of your life. 

Law of Assumption is a philosophic theory that is based on neuroscietific discoveries on how our brain works and how it produces outer realities that we experience. It’s a concept that says: whatever you impress on your subconscious mind, has to be outpictured in the outside world. However simple that may sound, my teachings involve complex knowledge and extensive amount of personal tips and tricks on how to manifest fast, whatever you want in life. 

Scientific proof

What I teach is based on holonomic brain theory, which is a branch in neuroscience developed by neuroscientist – Karl Pribram, who was initially collaborating with physicist David Bohm. It describes human brain as a holographic storage network. In short – this branch of neuroscience gives proof that human consciousness is formed by quantum effects and creates illusionary realities that we perceive as true in our experience. 

Another theory that I promote is the multiverse theory which is telling us about parallel realities that we change in a matter of seconds in every moment. Based on our thoughts that are leading us to different choices and actions – we merge into realities with consequences that are linked to what we’ve been impressing on our subconscious for a longer period of time. 

Because of these two basic theories we can formulate ideas, statements (affirmations) in our mind and impress them with success on our subconscious mind, which leads us to amazing results in experiencing what we want instead of what was random until now. We can control every aspect of our life and experience exactly what we wish for. That makes us the only power that is operant in our reality and only our imagination can take us as far with the results, as we can get. 

More About Me…

I am a public speaker and I speak in front of hundreds and thousands of people. Almost every month I create online classes with thousands of students. I am most passionate about helping people and making a big difference in this world. I am an avid philantrophist and I am always looking to help others, being only satisfied with giving a deeper meaning to everything I do in life. 

I am the happiest when I see results manifested in my students lives with ease and I feel the purpose of doing what I am doing, waking up to hundreds of messages every morning – with amazing success stories from them. 

O rejestracji znaku towarowego „Manifestacja Marzeń®”

Informacja do wiadomości publicznej:

Prawo do znaku pozwala na posługiwanie się właścicielce Leilani Szajek, na wyłączność tym znakiem dla wskazanych w otrzymanym przez nią świadectwie towarów i usług, w dowolny sposób.

Jest to znak słowny posiadający najszerszą ochronę.

„MANIFESTACJA MARZEŃ®” jest zarejestrowanym znakiem towarowym chronionym prawem ochronnym nr R-353653.

Dane kontaktowe:

e-mail: kontakt@manifestacjamarzen.pl


Polityka prywatności
Regulamin

Odwiedź mnie na

„MANIFESTACJA MARZEŃ®” jest zarejestrowanym znakiem towarowym chronionym prawem ochronnym nr R-353653.