O mnie

Leilani Szajek

W kręgach profesjonalnych zwana jest metafizykiem i prekursorką filozofii korzystającej z dobrodziejstw fizyki kwantowej. Prywatnie jest nauczycielką Prawa Założenia (Manifestacji), medytacji i specjalistycznych ćwiczeń stymulujących możliwość świadomego wpływu na regulację procesu neurogenezy (proliferację nowych połączeń neuronowych oraz wzmacniania tych, które są niezbędne w celowych zmianach procesu myślotwórczego) ugruntowanych w nauce o polu kwantowym. Promuje ona również zdrowe odżywianie jako klucz do wzrostu świadomości i uwolnienia się od ograniczeń fizycznych oraz metafizycznych, osiągnięcie wyżyn życia na Ziemi i nie tylko. Leilani zajmuje się również publikacją licznych artykułów o holistycznym uzdrawianiu i naukowych podstawach wpływu rozwoju świadomości na przebieg życia danego człowieka, jako iż posiada niezbite dowody na to, że rozwój świadomości w określony sposób leży u podstawy realizacji naszych wszelkich marzeń. W czasie prywatnym rozwija swoje zainteresowania celem badań i analiz natury ludzkiej, środowiska przyrodniczego, kosmicznego, neurobiologii i jej wpływu na organizmy żywe; oraz celem niesienia pomocy innym, którzy mogą dzięki szerzej przedstawionej perspektywie ich życia skorzystać na tej pomocy niewymiernie.
Leilani osobom zainteresowanym tematyką oferuje swoje wieloletnie doświadczenie w tematyce prawdziwej manifestacji marzeń oraz manifestowania – czyli doświadczania w rzeczywistości – wszystkiego, co dotychczas dla danej osoby mogło wydawać się nieosiągalne i było jedynie skromnym westchnieniem serca. W profesjonalny sposób pomaga na ścieżce rozwoju każdemu, kto pragnie polepszenia swojej aktualnej sytuacji życiowej.

Czym jest manifestacja?

Manifestacja to naturalny proces, który przejawia każdy z nas poprzez doświadczanie tego, czego chcemy oraz tego czego nie chcemy w życiu. Większość z ludzi doświadcza zazwyczaj tych niekorzystnych wydarzeń przez to, iż nie wiedzą, że sami wykreowują warunki w jakich się obecnie znajdują i będą znajdować. Wszystko uzależnione jest od tego, co odciskamy na naszym umyśle podświadomym, który pochłania codziennie wytwarzane przez nas myśli oraz kieruje nas najkrótszą ścieżką do otrzymania przez nas tego, co na nim odcisnęliśmy świadomie bądź nie. Leilani na swoich wykładach uczy tego, jak posługiwać się Podświadomością w sposób, który sprawi, iż wszystko, czego pragniemy przejawi się w naszym życiu dzięki prostym metodom manifestacji.

O kursach

Każdy z nas sam myślami kreuje swoje życie i wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, czego doświadczamy w życiu. Leilani po wielu latach prób i błędów, doświadczeń, spostrzeżeń we własnej nauce i profesjonalnemu prowadzeniu podopiecznych oraz zdobyciu unikatowej, niesamowitej i niedostępnej większości wiedzy, otworzyła Świadomy Potencjał, z którego możemy korzystać niczym z fontanny dobrodziejstw, jeśli zechcemy być prowadzeni i zaufamy naszej Wewnętrznej Sile. Dzięki kursom z Leilani odzyskujesz siebie na nowo i stajesz się całkowicie inną osobą, spełnieniem swoich najskrytszych marzeń. Twój umysł zaś wkracza na poziom, którego istnienia nie był dotychczas świadom i którego nie da się osiągnąć w żaden inny sposób. Nowe natężenie i poszerzona rozpiętość wewnętrznej inteligencji, przewodnictwa, staje się główną domeną wszystkich podejmowanych przez Ciebie decyzji, których wynikiem zaś jest jedynie wielki sukces.

Kursy z Leilani wyostrzają Twoje postrzeganie pozazmysłowe jak i otwierają Cię na świat, w którym to, co wydawało się bajką staje się rzeczywistością. A Ty stoisz po drugiej stronie szyby na świecie, w którym wiedza ta przekazana jest tylko znikomej liczbie osób…

Dla osób, które ściśle interesuje naukowa strona analiz, doświadczeń i działalności, którą zajmuje się i dzieli z innymi Leilani, jest to tzw. kwantowa neurobiologia (świadomość kwantowa), problematyka mózgu holograficznego w teorii i doświadczeniach Karla Pribrama, biologia kwantowa (m.in. recepcja światła, zmysły magnetorecepcji), mechanika kwantowa a nieśmiertelność i ponadczasowość (ponadzmysłowość) świadomości ludzkiej (na podstawie tez fizyków Stuarta Hameroff’a oraz sir Rogera Penrose’a) oraz neurokognitywna teoria świadomości ludzkiej, która przypomina, iż wiele problemów uważanych za filozoficzne udało się sprowadzić na grunt nauk szczegółowych. Leilani zaś jako osoba, której wiedza ugruntowana jest w powyższych tematach w sposób empiryczny, który stanowi daleko idące wnioski o rzeczywistym zbadaniu tych teorii w realiach, sprowadza „skomplikowaną” wiedzę do prostych i łatwych w użytkowaniu codziennym ćwiczeń, wykładów, medytacji oraz innych rozwiązań, które w pełni wpływają na nasze codzienne doświadczenia kształtowane przez nas samych jako istoty samoświadome, poruszające organizmem w neurobiologiczny sposób aktywizujący biosyntezę komórek i działalność wszelkich organów, tak samo jak promieniowanie kosmiczne, magnetosfera, pole grawitacyjne wpływają na wszelkie organizmy żywe jak i atmosferę.

Na tej stronie znajdziesz holistyczne spojrzenie na życie, metafizyczne podejście do biznesu wedle najnowszych osiągnięć z zakresu neurobiologii i mechaniki kwantowej oraz techniki uzyskiwania pełni satysfakcji z życia na każdym jego polu. W końcu najlepsze rzeczy pojawiają się, gdy zaufamy nieznanemu – a nasza odwaga przyniesie nam to, co wcześniej było ograniczane strefą naszego psychicznego komfortu, tego, co zostaliśmy nauczeni a co nie dało nam planowanych wyników. Często jednak „los” podsuwa nam najlepsze rozwiązania, musimy jedynie otworzyć na nie nasz umysł.

Jestem tu po to, by wspierać moich podopiecznych w drodze do odkrycia ich wewnętrznej prawdy i szczęścia. Motywuję i wspieram ich w podróży życia, by doświadczali go w pełni, manifestowali swój potencjał, mierzyli wyżej – jednym słowem żyli pełnią swoich możliwości. 
Uczę jak poprzez proste techniki Prawa Założenia i Manifestacji dokonać diametralnych zmian w swoim życiu, abyś mógł spełniać swoje marzenia bez wysiłku. 
Dzielę się wiedzą, o której większość osób nigdy nie słyszała a która jest kluczem do osiągnięcia osobistego sukcesu w satysfakcjonujący nas, przyjemny sposób. Życie jest obrazem, który malujesz ty sam – ja zaś pokazuję ci jak namalować najpiękniejszą ścieżkę swojego doświadczenia.

O rejestracji znaku towarowego „Manifestacja Marzeń®”

Informacja do wiadomości publicznej:

Prawo do znaku pozwala na posługiwanie się właścicielce Leilani Szajek, na wyłączność tym znakiem dla wskazanych w otrzymanym przez nią świadectwie towarów i usług, w dowolny sposób.

Jest to znak słowny posiadający najszerszą ochronę.

„MANIFESTACJA MARZEŃ®” jest zarejestrowanym znakiem towarowym chronionym prawem ochronnym nr R-353653.