Warsztaty

Jedyne w swoim rodzaju Warsztaty dot. Prawa Założenia i Manifestacji Marzeń oraz kwantowej zmiany Twojej rzeczywistości!

Kwiaty kwitną… ptaki śpiewają… owieczki pasą się na łąkach. Po wybornym śniadaniu w Rezydencji Gubałówka – rozpoczynamy medytację prowadzoną na polanie, z zapierającą dech w piersiach Panoramą Tatr. Naładowani wyjątkową energią siły polskich gór jak i mocą wspólnej medytacji – zmierzamy na czterogodzinne wykłady z Manifestacji Marzeń na żywo, które obfitują w niesamowity ogrom wiedzy, ćwiczeń praktycznych i szczegółowych odpowiedzi na indywidualne pytania.

W tak cudownym miejscu i wspaniałym gronie jesteśmy w stanie przełamać wszystkie bariery dotyczące realizacji naszych pragnień życiowych! Zapraszam Was więc serdecznie na wyczekiwane przez wielu warsztaty wyjazdowe do Zakopanego, które odbędą się od 23.05-29.05, na życzenie wielu osób, które nie mogą zapomnieć o warsztatach, które zapadły nam w pamięć na wiele, wiele lat…

Kiedy? 23 maja – 29 maja 2022 (6 nocy), przyjazd 23 maja (poniedziałek) o godzinie 15:00, wyjazd 29 maja (niedziela) o godzinie 11:00 Dojazd na miejsce w ramach własnych. Przewidziana rezerwacja 9 miejsc na parkingu podziemnym dla gości, reszta na strzeżonym i zamkniętym terenie obiektu (w cenie wyjazdu).

Gdzie? Rezydencja Gubałówka w Zakopanem (1126 m. n.p.m). Nowy, luksusowy kompleks – z dostępem do basenu, spa, sauny fińskiej i parowej. Parkingiem, pełnym wyżywieniem w niesamowitej Restauracji Kiyrnicka by Saguła (tradycyjne góralskie smaki połączone z wyrafinowaną formą). Obiekt wyróżnia się bezpretensjonalną elegancją i stylowym komfortem połączonym wraz z obsługą na najwyższym poziomie. 

https://www.rezydencjagubalowka.pl

Adres: ul. Butorów 6, 34-511 Kościelisko, Polska. Pokoje do wyboru: dwuosobowe (jedno łóżko podwójne oraz rozkładana kanapa 190 cm) oraz jednoosobowe (apartamenty dwupoziomowe), najwyższy standard 5*, nowoczesne wnętrza z klasą. Bezpłatne WiFi.

Kuchnia/wyżywienie: bufet wraz z napojami, dieta standardowa oraz dieta wegańska w cenie wyjazdu – jeśli ktoś życzy sobie zindywidualizowaną dietę np. raw vegan czy same owoce; można taką uwzględnić za dodatkową opłatą. Pokoje są wyposażone w lodówki oraz ekspres do kawy. Średnia wieku uczestników, którzy zgłosili się już wcześniej to 35-70 lat. Można zabrać ze sobą psa lub kota, za dodatkową opłatą. 

UWAGA: liczba miejsc jest bardzo ograniczona. O zapewnionym miejscu rezerwacji decyduje wpłata pełnej kwoty na wyjazd. Niestety nie ma możliwości rezygnacji z wyjazdu i nie przysługuje więc możliwość zwrotu kwoty (w związku z krótkim okresem pozostałym do wyjazdu muszę wpłacić pełną kwotę i opłacić przewidziane atrakcje), także proszę o przemyślane decyzje.

Koszt wyjazdu nie obejmuje ubezpieczenia uczestniczących w warsztacie. Także jeśli komuś potrzebne jest ubezpiecznie, proszę aby zaopatrzył się w nie indywidualnie.

Witajcie kochani,

Serdecznie zapraszam Was na kolejną, piątą już edycję Mistrzowskiego Kursu Manifestacji Marzeń w Zakopanem na żywo – na którym wspólnie zgromadzimy się celem odkrycia tajników Manifestowania naszych Marzeń jak i kreowania naszego życia w łatwy i przyjemny sposób, tak  aby sprawić, iż stanie się ono cudowną bajką w bardzo krótkim czasie. 

Wyjazd warsztatowy podzielony jest na pięć modułów z czterogodzinnymi wykładami dziennie (istnieje kilkugodzinna przerwa między wykładami czyli czas wolny lub planowana wycieczka z przewodnikiem) a każdy dzień obejmuje inną tematykę. 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc – w trakcie warsztatów istnieje wyjątkowa możliwość indywidualnego skonsultowania najbardziej nurtujących daną osobę zagadnień z jej życia, które wspomogę w manifestacji poprzez odpowiednie ukierunkowanie, stworzenie indywidualnych afirmacji i specjalne techniki dla danej osoby.

Oprócz odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników – przewiduję następującą tematykę:

 1. Lęki w manifestacji – jak się ich pozbyć i osiągnąć życie naszych marzeń.
 2. Jak przestać ciężko pracować i zacząć żyć z lekkością i łatwością otrzymywać to, czego pragniemy?
 3. Mistrz Manifestacji Finansów – plan na to jak zdobyć wielomilionowe przychody w krótkim czasie bez konieczności posiadania wyszukanego biznesplanu. Najbardziej skuteczne afirmacje na manifestację obfitości finansowej.
 4. Manifestacja znajomych, rodziny bądź osób, które podzielają nasze zainteresowania samorozwoju, „rozwoju duchowego”, medytacji jak i manifestacji – jak tego dokonać? Jak zmienić tych, którzy do tej pory nas nie akceptowali? 
 5. Opór w manifestacji „dużych” marzeń – jak się go pozbyć skutecznie i jak przekonać samego siebie co do działania technik manifestacji, które oddziałują na naszą podświadomość.
 6. CZAS oczekiwania na manifestację – zlikwiduj czas w łatwy sposób i naucz się prostych skoków kwantowych, które skrócą oczekiwanie na rezultaty.
 7. Przegląd najszybciej działających na naszą podświadomość afirmacji oraz JAK TWORZYĆ najbardziej skuteczne afirmacje dla każdego z nas. 
 8. Zmarszczki na twarzy? Starzejący się wygląd? To już przeszłość. 5 skutecznych technik wraz z medytacją prowadzoną, które wspomogą proces odmładzania i dostrajania się do najmłodszej wersji Ciebie!
 9. Manifestacja umiejętności językowych – jak opanować język angielski lub dowolny język w krótkim czasie dzięki skutecznemu usunięciu oporu, jaki mieliśmy wobec nauki języków obcych.
 10. Najnowsze zagadnienie: JAK MANIFESTOWAĆ W OKREŚLONYM CZASIE – czyli jak zamanifestować coś przed upłynięciem określonego terminu? Czy jest to możliwe? Jeśli tak – jak to zrobić?
 11. Reprogramowanie systemu nerwowego poprzez techniki poszerzania świadomości – skuteczny sposób na przewlekły stres i niskie samopoczucie. 
 12. Koniec z depresją i negatywnymi myślami – jak zaprogramować naszą podświadomość, aby poddawała nam tylko pozytywne myśli, dzięki czemu będziemy manifestować bezwysiłkowo!
 13. Wakacje moich marzeń – jak zamanifestować w okresie nadchodzących wakacji wymarzony wypoczynek, szczęśliwe związki i cudowne wydarzenia?

Warsztaty skupione będą na oczyszczaniu energetycznym, relaksie, wyciszeniu, odnalezieniu wewnętrznej ścieżki, wewnętrznego prowadzenia i utwierdzeniu się w Prawdzie oraz Prawie Manifestacji, prawie założenia. Będziemy wspólnie odkrywali i likwidowali na miejscu wewnętrzne blokady, które uniemożliwiają nam osiągnięcie tego, co chcemy w krótkim czasie oraz będziemy uczyć się wspólnie skoków kwantowych, umacniać się w wierze w możliwość samostanowienia i własnej kreacji naszego życia. 

Specjalnie przygotowane przeze mnie medytacje prowadzone jak i przepływ energetyczny z mojego pola elektromagnetycznego sprawią, iż całkowicie pozbędziesz się dawnych traum, lęków, smutku, negatywnych emocji i złych wspomnień – a dzięki przebywaniu w bliskości mojej osoby oraz zrozumieniu wykładów na żywo jak i uczestniczeniu w ćwiczeniach, jakie będę proponować – całkowicie zmienisz perspektywę postrzegania życia a Twój stan świadomości natychmiastowo przekroczy wymiar, którego do tej pory nie znałeś. Przeistoczysz się w całkowicie inną osobę i powrócisz do domu całkowicie odmieniony a radości, szczęścia i manifestacji Twoich marzeń… nie będzie nigdy końca!

Ogromnym atutem tych warsztatów wyjazdowych jest możliwość poznania mnie osobiście i głębszego zrozumienia sukcesu, jaki odniosłam w życiu jak i sukcesu moich podopiecznych, którzy całkowicie odmienili swoje życie od A do Z używając prostych technik manifestacji, które niestety w błędny sposób nauczane są przez innych „nauczycieli rozwoju duchowego” – przez co nie osiągają oni sukcesu w życiu. 

Kolejna zaleta to możliwość poznania podobnie myślących ludzi, zainteresowanych tą samą tematyką i dążących do ulepszenia swojego życia w każdym jego aspekcie. Moi warsztatowicze to osoby o wysokim poziomie kultury osobistej i klasy, posiadający całkowicie czyste, radosne serce i wyznający wysokie wartości życiowe, które tak trudno odnaleźć w obecnym świecie. Wspólnie spędzony czas to możliwość zawiązania całożyciowych przyjaźni i relacji, których nie odnalazłoby się nigdzie indziej jak i otrzymanie ogromnego wsparcia, miłości i dobra w trakcie samych warsztatów.

Zakopane wybrane zostało przez nas z wielu racji, jednakże najważniejszą zaletą tego miejsca jest jego energetyczna zgodność z charakterem i przebiegiem warsztatów (zależności historyczne, usytuowanie u podnóża Tatr, prasłowiańska symbolika) oraz możliwość zregenerowania zarówno Ciała jak i Ducha poprzez zjawiska kwantowe tam występujące jak i wymianę i wyładowania jonowe, które sprawiają, iż prawa półkula mózgu odpowiedzialna za przejawy artystyczne, intuicję jak i kreatywność (nawet w biznesie) usprawnia swoje działanie na wielu poziomach. 

Od rana do wieczora istnieje możliwość korzystania ze strefy basenowej/jacuzzi/saun suchej i parowej, masaży czy regenerujących zabiegów kosmetycznych jak i relaksu we własnym zakresie, wyciszenia się, wspólnych medytacji, korzystania z obfitych w wiedzę wykładów jak i wymieniania się własnymi doświadczeniami. Cały butikowy hotel posiada wysoki standard co jest niezwykle ważne dla odpoczynku w najwyższym komforcie i możliwości korzystania z serwisu concierge o każdej porze dnia i nocy. Obiekt umiejscowiony jest na Gubałówce, skąd roztacza się piękny widok na Tatry i zapiera on naprawdę dech w piersiach, według mnie nie ma nigdzie indziej takiego widoku jak dokładnie w tym miejscu, gdzie przebywam. Mamy tylko kilka kroków do przepięknego lasu i łąk, własny, ogrodzony i strzeżony teren oraz krótki spacerek na Tarasy Gubałówki skąd można kolejką zjechać wprost na Krupówki. Każdy apartament (uczestnicy otrzymają dwupoziomowe apartamenty o najwyższym standardzie) posiada spory balkon, gdzie można posiedzieć na leżaku oddychając tatrzańskim, krystalicznie czystym powietrzem i podziwiając wschody i zachody słońca. Będzie naprawdę cudownie i magicznie, wszyscy będziecie zachwyceni tym miejscem, osobami uczestniczącymi w warsztatach i nowym ich charakterem przebiegu, dzięki czemu każdy odnajdzie coś wspaniałego dla siebie i będzie przepełniony wielkim szczęściem, które zostanie z nim na zawsze!

Jeśli ktoś jest całkowicie nowy w naszym gronie czy też tematyce i nie do końca zna moją osobę, warto aby zapoznał się z opisem „o mnie” na stronie www.manifestacjamarzen.pl/o-mnie oraz dowiedział się o moim zapleczu filozoficznym, metafizycznym podejściu do rozwoju biznesu wedle osiągnięć nauki w zakresie neurobiologii jak i mechaniki kwantowej oraz stosowaniu technik podchodzących holistycznie do życia każdego człowieka udoskonalając każdy aspekt jego Bytu jak i doświadczania życia na najwyższym poziomie. 

Celem warsztatów jest nie tylko nauka w trakcie wykładów, przyjemne spotkania, medytacje, detoksykacyjne seanse saunowania, odżywcze pożywienie dostosowane do potrzeb, kąpiele na basenie dla chętnych i wysoko wibracyjne wycieczki – ale przede wszystkim regeneracja na poziomie komórkowym a tak naprawdę na poziomie kwantowym, na którym zachodzi wszelka zmiana w naszym życiu, w sposób łatwy i przyjemny. Dzięki tym jedynym w rodzaju warsztatom skorzystasz niezwykle na kreowaniu wszelkiego dobra, bogactwa, zdrowia i radości w swoim życiu oraz zmienisz obecną rzeczywistość nie do pomyślenia, wydostając się poza współczesne, ograniczone ramy myślowe i sytuacyjne tego, co się dzieje w kraju i na świecie.

Koszt warsztatów to 12 000 zł od osoby (ewentualna dopłata za pokój jednoosobowy) a w skład kosztów wchodzi zakwaterowanie na 7 niepełnych dób (6 nocy), dwuosobowe ekskluzywne apartamenty o pięciogwiazdkowym standardzie, pełne wyżywienie w restauracji z utytułowanym szefem kuchni (śniadanie, obiad, kolacja oraz napoje), bezpieczne miejsca parkingowe na terenie obiektu, dostęp do strefy spa & wellness wraz z seansami saunowymi oraz kąpielami na basenie, medytacje prowadzone, wielogodzinne wykłady oraz możliwość zadawania pytań i wyjaśnienia indywidualnych zagadnień związanych ze ścieżką manifestacji doskonałego życia. 

Rezerwacja miejsca jest jedynie dokonana po PEŁNEJ wpłacie kwoty. Wpłaty można dokonywać do 15 kwietnia 2022, po tym terminie niestety rezerwacja miejsca będzie już niemożliwa i uczestnictwo w Warsztatach również. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego też liczy się termin wpłaty jak i przejście pomyślnej weryfikacji przez prowadzącą. Osoby, które nie załapią się w ramach limitu miejsc otrzymają zwrot środków na konto.

Dane na które należy dokonać przelewu to:

Leilani Szajek

mBank, Kod BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK, IBAN: PL(numer rachunku)

63 1140 2004 0000 3102 8061 3875 – PLN

96 1140 2004 0000 3012 1211 0732 – EURO

Jest to kwota 12.000 zł za pokój dzielony z drugim uczestnikiem (uczestniczką) warsztatów.

Osoby, które dokonają przelewu proszone są o dodanie mnie do znajomych na Facebooku, dzięki czemu po wpłacie na konto będę dodawała uczestników do wspólnego czatu wyjazdu, na którym wszyscy mogą się ze sobą zapoznać i zadawać mi pytania na bieżąco.

PLAN WARSZTATÓW: 

Poniedziałek (23.05)

15:00 check in

16:00 obiad na sali restauracyjnej

17:00 SALA KONFERENCYJNA – Oficjalne Powitanie Warsztatowiczów oraz wzajemne zapoznanie się uczestników, przedstawienie się we wspólnym gronie i opowiedzenie paru słów o sobie

19:00 kolacja

20:00-22:00 czas wolny, strefa spa

22:00 sen

Wtorek (24.05)

9:00 śniadanie

10:00-10:30 medytacja prowadzona poranna na polanie

10:30-12:00 wykład poranny

12:00-16:00 czas wolny

16:00 obiad 

17:00-19:00 wykład wieczorny 

19:00 kolacja

20:00-22:00 czas wolny, strefa spa (basen, sauna, jacuzzi, masaż) 

22:00 sen

Środa (25.05)

9:00 śniadanie

10:00-10:30 medytacja prowadzona poranna na polanie

10:30 – zbiórka na wycieczkę z przewodnikiem tatrzańskim

16:00 obiad 

17:00-21:00 4 godzinny wykład 

19:00 kolacja

20:00-22:00 czas wolny, strefa spa (basen, sauna, jacuzzi, masaż) 

22:00 sen

Czwartek (26.05)

9:00 śniadanie

10:00-10:30 medytacja prowadzona poranna na polanie

10:30-12:00 wykład poranny

12:00-16:00 czas wolny

16:00 obiad 

17:00-19:00 wykład wieczorny 

19:00 kolacja

20:00-22:00 czas wolny, strefa spa (basen, sauna, jacuzzi, masaż) 

22:00 sen

Piątek (27.05)

9:00 śniadanie

10:00-10:30 medytacja prowadzona poranna na polanie

10:30-12:00 wykład poranny

12:00-16:00 czas wolny

16:00 obiad 

17:00-19:00 wykład wieczorny

-z racji piątku istnieje możliwość organizacji wspólnego wyjścia na miasto w celach rekreacyjno-rozrywkowych dla chętnych, do ustalenia na czacie warsztatowym, pozostawiam to do decyzji uczestników

19:00 kolacja

20:00-22:00 czas wolny, strefa spa (basen, sauna, jacuzzi, masaż) 

22:00 sen

Sobota (28.05)

9:00 śniadanie

10:00-10:30 medytacja prowadzona poranna

10:30-12:00 wykład poranny

12:00-16:00 czas wolny

16:00 obiad 

17:00-19:00 wykład wieczorny 

19:00 kolacja wraz z podsumowaniem Warsztatów oraz oficjalnym pożegnaniem uczestników

20:00-22:00 czas wolny, strefa spa (basen, sauna, jacuzzi, masaż) 

22:00 sen

Niedziela (29.05)

8:00 ostatnia poranna medytacja prowadzona jak i pożegnanie uczestników

9:00 śniadanie

11:00 check out z hotelu

Manifestacja Marzeń to nauka ale sam proces powinien być dla Ciebie zabawą. Dołącz do nas już teraz, 23 maja w Zakopanem, gdzie dowiesz się wszystkiego o tym jak zamanifestować najlepsze życie Twoich marzeń!